Wydarzenia

19.12.2018

Stand PAC w budynku E

18.02.2019

-

10.03.2019

Rekrutacja wiosenna

29.03.2019

Finał X edycji Progress Accounting Competition

09.05.2019

IV OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA Ochrona uczestników rynku usług finansowych

13.05.2019

-

17.05.2019

Finance Week XIII
Oferta współpracy

Oferta współpracy

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Progress mam zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy z jedną z najaktywniejszych organizacji studenckich działających przy Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Zrzeszamy aktywnych studentów różnych kierunków i wydziałów chcących aktywnie wykorzystać czas studiów. Jesteśmy grupą studentów, młodymi, ambitnymi osobami, które spotykają się, bo chcą zrealizować wspólny projekt, projekt, który jest od początku do końca nasz.

Nieprzerwanie od kilku lat realizujemy nasze sztandarowe projekty takie jak Finance Week- jest to cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla studentów z zakresu ekonomii, finansów, a także umiejętności miękkich;  FORWARD- ogólnopolski magazyn studencki oraz Progress Accounting Competition - Ogólnopolski Konkurs z Rachunkowości. 

W nadchodzącym roku akademickim planujemy m.in. realizację takich projektów jak:

  • PAC- Progress Accounting Competition,
  • Finance Week,
  • Magazyn FORWARD,
  • PomagamywŚwięta
  • i wiele innych.

 

Realizując nasze projekty realizujemy nasze pasje, a jednocześnie odkrywamy i rozwijamy nasze potencjały. Tym samym kreujemy wykwalifikowane zaplecze kadrowe dla wszelakich instytucji finansowych. Co roku organizujemy spotkania z naukowcami i praktykami gospodarczymi, szkolenia dla studentów oraz konferencje naukowe.

Macie Państwo możliwość wsparcia zarówno finansowego jak i merytorycznego naszej organizacji, przyczyniając się tym samym do rozwoju inicjatyw na rzecz środowiska akademickiego.

 

 

Współpraca z SKN PROGRESS to dostęp do sieci młodych

i utalentowanych ludzi zainteresowanych obszarem finansów

rachunkowości i bankowości!

Zachęcam do wzięcia udziału w przedsięwzięciach naszej organizacji!

 

 

Z wyrazami szacunku,

Maria Łuczak

Prezes Zarządu SKN Progress

Partnerzy

Strategiczny

Główny