PARTNERZY MERYTORYCZNI

 

Projekt sektorowy Bankowcy dla Edukacji jest odpowiedzią sektora bankowego na realne potrzeby polskiego społeczeństwa w zakresie edukacji ekonomicznej i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.

Skuteczna realizacja powszechnej edukacji ekonomicznej wymaga szerokich działań wspieranych przez instytucje rynku finansowego, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe, media, jak i jednostki samorządu terytorialnego, które są najbliżej codziennego życia całego polskiego społeczeństwa.

 

Cele:

  • Podniesienie poziomu wiedzy ekonomiczno-finansowej obywateli
  • Przygotowanie klientów do świadomego i racjonalnego wykorzystania produktów finansowych.
  • Poprawa poziomu wiedzy na temat cyberbezpieczeństwa i kształtowania właściwych postaw Polaków w dziedzinie cyberbezpieczeństwa wobec rozwoju gospodarki elektronicznej i nowoczesnych form płatniczych.
  • Edukowanie użytkowników produktów finansowych w zakresie umiejętnego i bezpiecznego korzystania z nowoczesnych narzędzi cyfrowych.
  • Budowanie wizerunku sektora finansowego jako nowoczesnego, profesjonalnego i odpowiedzialnego społecznie.

Założenia:

  • Szeroka współpraca międzysektorowa z instytucjami działającymi w obszarze bankowości, finansów oraz nowoczesnych technologii.
  • Realizacja projektu przy współudziale instytucji edukacyjnych, samorządów terytorialnych oraz organizacji pozarządowych.
  • Bezpośrednie działania edukacyjne kierowane do różnych grup wiekowych: dzieci i młodzieży szkolnej, studentów, pracowników instytucji finansowych, seniorów.
  • Szeroki rozwój wolontariatu pracowników sektora finansowego i środowiska akademickiego.

 

Współpraca z samorządami terytorialnymi:

Roli samorządów terytorialnych w zakresie edukacji wszystkich grup wiekowych nie da się przecenić. Codzienna obecność z milionami obywateli, wkład w rozwój regionu i integracja lokalnych środowisk, stały się podstawą porozumień o współpracy będących początkiem wspólnych działań edukacyjno-informacyjnych.

 

Celem zawierania porozumień jest wspieranie działań edukacyjnych w dziedzinie ekonomii i finansów, skierowanych do dzieci i młodzieży, realizowanych w ramach Programu Edukacji Ekonomicznej Sektora Finansowego, realizowanego przez Warszawski Instytut Bankowości.

 

Jeśli zainteresowani są Państwo podjęciem współpracy w ramach Projektu Sektorowego Bankowcy dla Edukacji zapraszamy serdecznie do indywidualnego kontaktu!

 

Więcej informacji o Projekcie znajdą Państwo na stronie: www.wib.org.pl

 

 


 

CSK - CENTRUM SZKOLENIA KSIĘGOWYCH jest firmą specjalizującą się w organizowaniu kursów i szkoleń z zakresu księgowości oraz zagadnień kadrowo-płacowych na różnym poziomie zaawansowania.

 

Naszą stałą ofertę stanowią kursy: Samodzielny Księgowy na Księgach Handlowych, Główny Księgowy, Księgowość Małej Firmy, Specjalista ds. Kadr i Płac, Kadry i Płace dla Zaawansowanych.

 

Wszystkim Absolwentom powyższych kursów zapewniamy bezpłatne konsultacje.

 

Ponadto oferujemy jedno i kilkudniowe szkolenia, w następujących obszarach: księgowość, rachunkowość, podatki, prawo pracy, płace, ubezpieczenia społeczne – ZUS oraz szkolenia z obsługi wybranych programów księgowych i kadrowo-płacowych m.in.: „Symfonia F-K”, „Symfonia Kadry i Płace”, „CDN OPTIMA”, „Rachmistrz GT”, „Płatnik” itp., itd.

 

W zakresie kursów i szkoleń współpracujemy z Wykładowcami/Trenerami, pośród których są praktycy, główni księgowi, biegli rewidenci, certyfikowani księgowi, prawnicy, specjaliści ds. kadr i płac, autorzy artykułów branżowych itd. Na Państwa życzenie możemy przedstawić szczegółowy program każdego ze szkoleń lub wspólnie z Państwem opracować indywidualny program nauczania.


Zapraszamy na naszą stronę
www.szkolenia-ksiegowych.pl oraz na naszego facebooka www.facebook.com/szkoleniaksiegowych.

 

 


 

 

 

Edukey - Nasza firma istnieje od 2008 roku. Początkowo zajmowaliśmy się marketingiem internetowym oraz projektami IT (jesteśmy m.in. właścicielem portalu TwojaEuropa.pl). Samodzielnie pozyskując wiedzę zrozumieliśmy, jak istotne jest przekazywanie jej w sposób kompetentny, praktyczny i przede wszystkim w atmosferze ułatwiającej zrozumienie i zapamiętanie informacji.

 

W 2010 roku stworzyliśmy Edukey, by połączyć najlepsze praktyki szkoleń tradycyjnych, z nowoczesnymi metodami i technologiami. Kładziemy nacisk na zwrost wydajności pracy oraz szybkość nauki.

 

W naszym zespole są certyfikowani specjaliści Microsoft, Google, ECDL oraz PRINCE2.
Współzałożyciel naszej firmy, Łukasz Matuszewski, jest obecnie członkiem zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. W połączeniu z naszymi dobrymi referencjami, daje to Państwu gwarancję zadowolenia z naszych usług.
Jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym ECDL, oraz Microsoft Office Specialist (Certiport).

 

Ofertę kierujemy zarówno do klientów biznesowych, instytucjonalnych jak i osób prywatnych.
Traktujemy wiedzę i umiejętności, jako klucz, który otwiera Wam drzwi do nowych możliwości. Chcemy, byście dzięki zdobytym praktycznym kompetencjom poczuli w sobie siłę i motywację do podejmowania nowych wyzwań oraz przyspieszyli realizację zadań.

 

Wiedzy nabiera się wraz doświadczeniem. Łączymy więc innowacyjność, z szacunkiem do kultury i historii Łodzi. Naszą siedzibą jest nowoczesne biuro w klimatycznym i odrestaurowanym pofabrycznym lofcie, blisko centrum miasta. Tam też zlokalizowane są nasze łódzkie sale szkoleniowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt komputerowy i audiowizualny.