Wydarzenia

19.12.2018

Stand PAC w budynku E

18.02.2019

-

10.03.2019

Rekrutacja wiosenna

29.03.2019

Finał X edycji Progress Accounting Competition

09.05.2019

IV OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA Ochrona uczestników rynku usług finansowych

13.05.2019

-

17.05.2019

Finance Week XIII
Nasze projekty
Finance Week

Finance - Week jest to cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla studentów z zakresu ekonomii, finansów, a także umiejętności miękkich. Jest to połączenie środowiska akademickiego z biznesowym poprzez zajęcia praktyczne, gry, zabawy. Dodatkowo podczas tygodnia "Finance - Week" organizowane są liczne konkursy oraz majówkowa impreza integracyjna    

Forward

Ogólnopolski magazyn studencki  Forward jest dystrybuowany na największych uczelniach w Polsce. Magazyn ma na celu zainteresowanie studentów tematyką finansów, prawa, inwestycji, ekonomii czy też marketingu i wydawany jest dwukrotnie w ciągu roku.

 

PAC

Progress Accounting Competition to trzyetapowy konkurs drużynowy z wiedzy o rachunkowości. Co roku drużyny z całej Polski walczą o oferty płatnych praktyk w wiodących firmach na rynku.

Nasze projekty

W dzisiejszych czasach już chyba każdy student ma świadomość ze sama teoria to nie wszystko, dlatego już podczas studiów SKN Progress umożliwia wykorzystanie swojej wiedzy w praktyce dzięki projektom, które realizujemy. Większość z nich to kontynuacje poprzednich edycji, jednak starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom, prowadzimy coraz bardziej rozbudowane działania, modyfikując specyfikę naszej organizacji.

Jesteśmy kołem naukowym finansów i rachunkowości, więc nie może zabraknąć projektu dla miłośników liczenia i księgowania, zatem  organizujemy Ogólnopolski Konkursu z Rachunkowości. Do tej pory odbyły się trzy edycje projektu. Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród studentów, o czym świadczy chociażby systematyczny wzrost rejestrujących się trzyosobowych drużyn z całej Polski. Konkurs jest czteroetapowy i kończy się finałową galą na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym UŁ.

Kolejnym naszym strategicznym projektem o zasięgu ogólnopolskim jest Magazyn Forward- bezpłatny dla studentów. Wydaliśmy już 11 numerów magazynu. Naszym zamierzeniem było stworzenie pisma, które będzie poruszało tematykę finansową, ekonomiczną i inwestycyjną, ale równocześnie pozostanie blisko spraw ważnych dla naszych Czytelników - edukacji, rozwoju osobistego, kariery, stylu życia i naturalnie rozrywki. Dystrybucja magazynu ma miejsca na największych polskich uczelniach. Zapraszamy do lektury.


Finance Week jest projektem, który ma na celu pogłębienie wiedzy studentów zarówno z dziedziny finansów, jak i umiejętności miękkich. W trakcie tygodnia szkoleń szereg specjalistów z różnych firm
przekazuje swoją praktyczną wiedzę, odbywają się liczne konkursy z nagrodami m.in. Balonowy deszcz nagród, który towarzyszy każdej edycji projektu, a do tej pory odbyło się już sześć edycji.
 
Ponadto organizujemy także liczne spotkania ze znanymi osobistościami, udzielamy się w ogólnopolskich wydarzeniach i organizujemy szereg eventów lokalnych. W celu zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszej działalności zapraszamy do odwiedzenia podstrony PROJEKTY.

Partnerzy

Strategiczny

Główny